Dar Omuzlu Erkekler İçin Takım Elbise Seçim Süreci

Her insanın fiziki yapısı farklı olduğundan kıyafet seçimleri de bu doğrultuda farklı olmaktadır. Her ne kadar takım elbise modelleri birbirlerinin aynısı gibi dursalar da özellikle vücut yapılarına göre ince detaylar içermektedirler. Özellikle omuz yapıları dar olan veya omuzları geniş olsa da göbek bölgesine göre dar görünen bireylerin takım elbise modelleri tercihlerinde dikkat etmeleri gereken hususlar bulunmaktadır.

Dar Omuzlara Geniş Çözümler

Dar bir omuz bölgesine sahip olan bireylerin takım elbise seçimlerinde omuzlarına tam olarak oturan değil biraz daha geniş ve bol bir görünüm sağlayan klasik takım elbise modellerini tercih etmeleri gerekmektedir. Aslında dar omuz yapısına sahip olan kişilerin piyasadaki hazır takım elbise modellerini tercih etmek yerine kendilerine en uygun takım elbise modelini diktirmeleri en doğru tercih olacaktır.
Klasik Takım Elbise

Göbeği Nasıl Kamufle Ederim

Genellikle omuzların dar görünmesinin nedeni kilo kaynaklıdır. Eğer göbekli bir vücut yapısına sahipseniz göbeğinizi ortaya çıkaran takım elbise modellerinden uzak durmanız gerekmektedir. Pek çok kişide omuzlar göbek nedeniyle dar görünmektedir. Sıkı bir rejimle hayalinizdeki forma kavuşabilirsiniz.

Aslında Dar Omuzlu Erkek Yoktur

Kişilerin omuz ve göbek bölgesinde yer alan orantısızlıktan doğan dar omuzlar kişilerin takım elbise konusunda zorlanmasına neden olur. Bel bölgesi ne kadar ince ve zayıf olursa omuzlar da o kadar geniş gözükmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir